Sophie Turner eşin Joe Jonas’un eski sevgilisi Taylor Swift’in evinde kalıyor!

2019 yılında Las Vegas’ta dünyaevine giren ve iki çocukları olan Sophie Turner-Joe Jonas çifti, sürpriz şekilde evliliklerini sonlandırmaya karar verdi. Sürpriz ayrılık ile hayranlarını şoke eden ikiliden Turner, dikkat çeken bir haberle gündem oldu.

27 SANİYEDE TERK ETTİ!

Joe Jonas ile şarkıcı Taylor Swift, 2008 yılında kısa süre aşk yaşamıştı. Swift, aynı yıl katıldığı ‘Ellen DeGeneres Show’da, Jonas’ın kendisinden telefonda 27 saniyede ayrıldığını ve onu kesinlikle hatırlamayacağını açıklamıştı.

2019’da aynı programa tekrar konuk olan dünyaca ünlü popçu, 10 yıl önce Jonas’ı diline doladığı için pişmanlığını dile getirmişti.

Bu çok fazlaydı. Şimdi bu söylediklerim gülüyorum.

ESKİ AŞKININ EŞİNE DESTEK!

ABD’li pop yıldızı, iki çocuk annesi oyuncuya New York’taki evinin anahtarlarını geçici olarak verdi. Sophie Turner, önceki gün kızlarıyla birlikte Swift’in evinden çıkarken görüntülendi. Şehirdeki ilk günlerinde Midtown’daki lüks bir otelde kalan oyuncu, 33 yaşındaki şarkıcı ile akşam yemeğine çıkarken de objektiflere yasımıştı.

“ÇOCUKLARIN PASAPORTUNA EL KOYDU”

Turner, geçtiğimiz hafta eşine dava açmış, kızlarının İngiltere’ye dönmelerini engellemek için pasaportlarını elinde tutmakla suçlamıştı. Joe Jonas ise bunu kesin bir dille reddetmişti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir