Esin Çepni, eşi Bilal Hancı’nın ihanetiyle yıkıldı

YouTube’da milyonlarca takipçisi bulunan Kafalar grubunun üyelerinden Bilal Hancı, bir gece kulübünde fenomen eşi Esin Çepni’yi aldattı.

Eşinin ihanetiyle yıkılan Çepni, Hancı’nın bir kadınla öpüştüğü videoyu Instagram hesabından yayınladı.

“KAFAMDAN KAYNAR SULAR DÖKÜLDÜ”

Çepni, Instagram hesabından şu açıklamayı yaptı:

“Her zaman güçlü durmaya çabaladım, her zaman dışım sert kabuk olsa da içim kan ağladı. Bugün anladım ki dışından ağlayanlardan korkulurmuş. Sizin merhametli, düzgün sandıklarınız asıl iş bitirenmiş. Bu gece kafamdan kaynar sular döküldü. Sebebini de gözlerimle gördüm. Siz de görün istiyorum.”

“SAATLERDİR YATAKTA FELÇ OLMUŞ GİBİYİM”

“Bedenim o kadar küçüldü ki kalbim içeride eziliyor. Gözüme bir damla uyku girmedi. Hiçbir şey bilmiyormuşuz meğerse. Ulu orta yapılan ihanetin sessizce acısını çekecek kadar asil değilim, isterseniz beni yargılayın. Saatlerdir yatakta felç olmuş gibi 20-20 saniyelik videoları başa alıp alıp izliyorum. Gizli saklı yapmak bir yana dursun, göz göze dudak dudağa şarkılar söyleyecek kadar aşağılaşmış. Bir yanda evli bir adamın bardaki eğlencesi kız diğer yanda boşanma süreci tamamlanmamış eşim. Ben ne yapayım siz söyleyin.”

“İYİ DEĞİLİM”

Görüntüleri ifşa ettikten sonra ağladığı anları da yayınlayan Çepni, “Fiziksel ve ruhsal olarak iyi değilim. Biraz dinleneceğim bir süre” ifadelerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir