Alpay Öcalan’dan Mansur Yavaş’a “kasları beyninden fazla gelişmiş trol” yanıtı

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş‘ın “Kasları beyninden fazla gelişmiş trol bir milletvekili var” diyerek isim vermeden eleştirdiği Alpay Özalan, Yavaş için “İkiyüzlü ve çapsız” dedi.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Cumhurbaşkanı Yardımcısı adayı Mansur Yavaş ile AKP Milletvekili Alpay Özalan arasındaki polemik gündem yarattı. 14 Mayıs seçim çalışmaları kapsamında Ordu’daki mitingde konuşan Mansur Yavaş, AKP İzmir Milletvekili Alpay Özalan’ın kendi sözlerini değiştirerek sosyal medyada paylaştığını iddia ederek tepki gösterdi.

Alpay Özalan: Adamsan cevap ver Mansur Yavaş

Yavaş’ın açıklamalarına ise Alpay Özalan’dan yanıt geldi. Sosyal medya hesabı üzerinden bir açıklama yapan Özalan “Adamsan cevap ver Mansur Yavaş! Adamsan!” ifadelerini kullandı.

Özalan’ın açıklamaları şöyle; “Mansur Yavaş denilen kendini bilmez aklınca bana hakaret etmiş. Yahu sen zeka seviyen bilindiği için 4 yıldır konuşturulmayan bir çapsızsın. Kendi parti bile bile sana bu muameleyi yaparken, beyin konusuna girmen senin için biraz riskli değil mi? Konuştukça batma diye yıllarca konuşturulmadın.

“Dağdaki terörist elebaşları Kılıçdaroğlu’nu açık açık destekliyor”

Şimdi de Kemal Kılıçdaroğlu’nun HDP’ye ve Selo’ya verdiği tavizlerin üzerini örtmek için ortalığa salındın. Dağdaki terörist elebaşları Kılıçdaroğlu’nu açık açık destekliyor. Sen de vatanseverim, adamım diye ortalıkta geziyorsun. Muhalefetin rezilliklerini örtmeye çalışıyorsun. Senin vatanın neresi, hangi vatanı seviyorsun?

Genel Başkanın bay Kemal’in özerklik vaadini ve Van’da HDP bayrakları altındaki mitingini perdelemek için yerli ve milli silahları aşağılamaya çalışıyorsun.

Beni iyi dinle iki yüzlü Mansur Yavaş. Ülkenin başına geçmesini istediğin Kemal Kılıçdaroğlu ‘Oy verin Selo’yu hapisten çıkartayım. Özerklik getireyim’ diyor. Sana tek bir sorum var. ‘Apo’nun heykelini dikeceğim’ diye ve hendek teröründe özerklik isteyen Selo terörist mi değil mi? Adamsan cevap ver Mansur Yavaş! Adamsan!”

Ne olmuştu?

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve Millet İttifakı cumhurbaşkanı yardımcısı adayı Mansur Yavaş, İHA ve SİHA’larla ilgili sözlerini keserek paylaşan AKP İzmir Milletvekili Alpay Özalan’a, “Kasları beyninden fazla gelişmiş troll milletvekili” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir